Služby

DIABETOLOGIE

Léčíme prediabetes a všechny typy diabetu 

Rádi se postaráme o dospělé pacienty s diabetem 1. i 2. typu,
o gestační diabetičky, ale i o další - vzácnější typy diabetu. Stejnou péči věnujeme i prediabetikům. 

Komplexní služby

Kontrola krevního tlaku při každé návštěvě, minimálně jednou ročně kontrola laboratoří včetně lipidogramu a funkce ledvin, kontrola rizika vzniku syndromu diabetické nohy, návaznosti vyšetření pacienta dalšími specialisty - oční lékař, neurolog atp.

Moderní farmakologická léčba

V posledních letech prudce narostl počet nových antidiabetik
a změnila se i doporučení pro léčbu diabetu. Udržet aktuální informace a léčit co nejmoderněji je jednou z našich priorit. Současně se ale léčbu snažíme vést racionálně a maximálně individuálně
na míru každému pacientovi.

Využití nejnovějších technologií

Stahování dat z glukometru, kontinuální monitorace glykémií u indikovaných pacientů je samozřejmostí. 

Změna životního stylu

Velkou pozornost věnujeme změně životního stylu směrem
k aktivnějšímu a zdravějšímu způsobu života. Tato část léčby je
v diabetologii stěžejní a rádi budeme naše pacienty na této cestě provázet. Víme, jak je těžké udržet si motivaci. Snažíme se být našim pacientům oporou.

ENDOKRINOLOGIE

Onemocnění štítné žlázy

Nejčastěji řešíme diagnostiku a léčbu onemocnění štítné žlázy u dospělých  a léčbu poruch štítné žlázy v těhotenství, provádíme fyzikální i sonografické vyšetření. 


Diagnostika a léčba

Dále provádíme diagnostiku a léčbu ostatních endokrinologických onemocnění jako je onemocnění příštítných tělísek a poruchy kalciofosfátového metabolismu, onemocnění nadledvin včetně diagnostiky sekundární hypertenze, osteoporózu, gynekomastii, hirsutismus, syndrom polycystických ovarií, onemocnění hypofýzy ( např. hyperprolaktinemie), onemocnění neuroendokrinního systému trávicího traktu.

Spolupráce

U komplikovaných případů spolupracujeme se specializovanými endokrinologickými centry zabývajícími se danou problematikou. Při nutnosti operačního řešení onemocnění odesíláme pacienty na specializovaná chirurgická pracoviště. 


DiaEnd | Jsme tu pro vás.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!