Aktuálně

Registrujeme nové pacienty - všech pojišťoven. Kontaktovat nás můžete mailem na diaend.amb@gmail.com nebo telefonicky 515 229 466 či se stavit osobně v dopoledních hodinách.

Aktivně se zapojujeme do nového screeningového programu pro těhotné ženy, které nejsou dosud léčeny pro onemocnění štítné žlázy. Laboratorní test provádí gynekolog co nejdříve v prvním trimestru (optimálně v době prvního potvrzení těhotenství, nejpozději však do 14. týdne těhotenství), co nejdříve odesílá těhotnou ženu s pozitivním nálezem na...

S radostí oznamujeme, že naše ordinace rozšiřuje spektrum odběrů - zejména se jedná o endokrinologické odběry, které vyžadovaly okamžitý převoz do laboratoře a bylo je nutné odebírat v odběrovém centru. Ve snaze vám poskytnout co nejlepší možnou péči jsme rozšířili přístrojové vybavení a jsme nyní pružnější i v časech odběru.

Stejně tak dochází v letošním roce k opakovaným výpadkům inzulínu Tresiba 200 U/ml (degludec) a přechodným výpadkům dalších léků.

Pacientkám s nově zjištěným diabetem v těhotenství (gestačním diabetem) poskytujeme brzké termíny vyšetření - do dvou pracovních dní. Test oGTT se musí provést externě - v laboratoři. Při pozitivním výsledku nás můžete ihned kontaktovat k objednání.

MUDr. Petra Šťastná 
Blažkova 17/5, 638 00 Brno
IČO: 14011964
  IČZ: 83807000  
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!